Data Protection Monitoring

data protection monitoring.png

Čo je Data Protection Monitoring a komu je určený?

Data Protection Monitoring je služba, vďaka ktorej môžete jednoducho a efektívne sledovať novinky, rozhodnutia a vývoj v oblasti data protection a security na mesačnej báze. Klienti na to nemajú čas, my však áno. V Dagital Legal strávime desiatky hodín mesačne sledovaním a študovaním noviniek v tejto oblasti. Každý mesiac tieto novinky spracujeme a zhrnieme do prehľadného výstupu vo formáte .pdf. Výstup je navrhnutý spôsobom, aby Vám jeho prečítanie zabralo čo najmenej času. Klienti tak môžu veľmi rýchlo vyfiltrovať tie novinky, ktoré sú pre nich najpodstatnejšie a zároveň sa rýchlo dostať ku zdroju informácií. K mesačnému monitoringu si môžete objednať nadväzujúci webinár. Každý mesiac vyberieme najpodstatnejšie novinky a spracujeme ich do spoločného hodinového webinára.

work.jpg

Služba je určená
 • DPOs
 • in-house právnikom
 • compliance, security a risk oddeleniam
 • DPOs
 • in-house právnikom
 • compliance, security a risk oddeleniam

Službu ponúkame súčasne v dvoch formátoch

Mesačný monitoring v .pdf

Pozrite sa, ako vyzerá výstup z nášho monitoringu. Typicky viac ako 30 noviniek každý mesiac je rozdelených do prehľadných kategórií. Každý bod obsahuje stručné zhrnutie a odkaz na zdroj. Klienti tiež oceňujú slovo nášho zakladateľa na začiatku a praktickú radu na konci každého výstupu.

Stiahnuť PDF

   Webinár

   Každý mesiac organizujeme hodinový webinár, ktorý nadväzuje na monitoring za uplynulý mesiac. Zapojte sa do diskusie nie len s nami, ale aj s profesionálmi na podobných pozíciách ako Vy.

   webinar.jpg

   Máte záujem o službu Data protection monitoring?

   Neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci sú vám k dispozícii.

   Spojte sa s nami pre zaslanie ponuky k službe